ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

کتاب پول

⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
مدت زیادی است که اعلام شده کسانی که کتابهایشان را برای بررسی به من داده بودند ، آنها را از آقای رمضانی تحویل بگیرند ولی هنوز این افراد کتاب، کتاب کار ، یا دفترشان را از آقای رمضانی نگرفته اند!!
فردا سه شنبه مدرسه باز است و آقای رمضانی مدرسه تشریف دارند.
لطفا به این دوستان خبر بدهید:
آقایان :
رضایی (11- کتاب کار)  -  زنجانی نژاد (10ح کتاب)  -  رهبر (10ح کتاب، کتاب کار، دفتر)  -  میرشجاعی (کتاب کار، دفتر)
و یک کتاب بی نام  و تقریبا خالی! که نفهمیدم اصلا چر
متن listening کتاب interchange زرد
متن listening کتاب interchange زرد با فرمت های مختلف
دانلود جدید ترین و بهترین نسخه های کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و دانلود متن listening کتاب interchange زرد

ادامه مطلب
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها
از همون کودکی کتاب داستان های خوبی به دستم رسید و عاشق کتاب شدم، از نوجوانی شروع کردم به خوندن کتاب های سنگین و سطح بالا و حالا در جوانی یه کتابخوان حرفه ای هستم. خوشحالم که غرق دنیای کتاب ها شدم و 2 روز امسال رفتم نمایشگاه کتاب و 8 تا کتاب خریدم که دارم له له میزنم بخونمشون. 
کتاب‌هایی که تاکنون در سیر مطالعاتی تمدن ساز مطالعه و مباحثه شده است:
۱. کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن(مجموعه‌ی ۲۸ سخنرانی حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای در سال۵۳شمسی در مسجد امام حسن مجتبی"علیه‌السلام"_ مشهد مقدس) در این کتاب از چهار موضوع ایمان، توحید، نبوت و ولایت بحث شده است.
۲. کتاب "ولایت‌فقیه" این کتاب _که خلاصه‌ی کتاب ولایت و حکومت است_ به معنای ولایت و ضرورت ایجاد حکومت و شرایط حاکم اسلامی و... می‌پردازد.
۳. کتاب "انسان ۲۵۰ساله"
ادامه
سلام
یکی از فانتزی هامو قبلا نوشته بودم.
یکی دیگه از فانتزی هام اینه که انقدر کتاب خونده باشم کتاب های مفید و خوب که بتونم یه کتابخونه ی بزرگ پر از کتاب های خوب داشته باشم و مردم از کتابخونه ی من بازدید کنن هر کتابی که دوست داشتن بخونن بعد دوباره بعد یه مدتی کتاب رو برگردونن.درست مثل کتابخونه ولی فرقش اینه که خودم کتاب ها رو خوندم و کتاب هایی که دوست دارمو تو اون کتابخونه قرار می دم و 
همه ی اون کتاب ها برای خودمه.
یه قسمتی از کتابخونه رو هم می ذ
مشخصات کتاب
کتاب ملت عشق
نویسنده: الیف شافاک
مترجم: ارسلان فصیحی
انتشارات: ققنوس
تعداد صفحات: ۵۱۱

کتاب ملت عشق در ترکیه بیش از ۵۰۰ بار به چاپ رسیده و توانسته است عنوان پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورد. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و تا به حال بیشتر از ۵۰ بار تجدید چاپ شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند
خلاصه داستان کتاب ملت عشق
این کتاب دو داستان را شامل می‌شود که به زیبایی در کنار هم و در یک کت
نماشگاه های کتاب همیشه برای من یه فرصت بوده تا از کتاب های خوب بهره بگیرم، اما گاهی اوقات همین نمایشگاه ها با کتاب های بنجلی گه برای فروش می‌آورند فقط میخواهند که جیب مردم را خالی و جنس خود ر ابه فروش برسانند. لطفا دنبال کتاب هایی که موفقیت سه سوت را نشانه رفتند نباشید چون فقط باعث میشه که ذهن ما تنبل بار بیاد و اصلا دیگه چیزی بنام تلاش برایش معنایی پیدا نمیکند. 
لطفا در کتاب هم بدنبال بهترین ها باشید. 
اگه کتاب خوبی می‌شناسید که ارزش خوانده
مدت‌ها بود که موضوع قاچاق کتاب گریبان اهالی فرهنگ و ادب را می‌فشرد اما در چند ماه گذشته شاهد برخورد‌های قانونی و سریع با این این پدیده شوم حوزه کتاب بوده‌ایم.اردیبهشت ماه بود که موضوع ایجاد پلیس کتاب به صورت جدی مطرح شد. در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب تهران حجت‌الاسلام هادی صادقی، معاون فرهنگی رئیس قوه قضائیه در این‌باره گفته بود: در صورت تشکیل پلیس کتاب، این پلیس می‌تواند به محض دریافت خبری مبنی بر پدیده قاچاق کتاب وارد عمل شود. 

اد
بنده خودم هم با اینکه گرفتاری کاریم زیاد است، اما بحمدالله از کتاب منفک نشده ام و در حقیقت نمی توانم منفک بشوم. در خلال کارهای فراوان و سنگینی که به دوش ما هست دائما با کتاب سرو کار دارم. احساس می می کنم که اگر انسان بخواد در زمینه معنوی و فرهنگی ترو تازه بماند ، جز رابطه با کتاب ، که مثال جویباری دائمی و در جریان است
ادامه مطلب
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
یکی از لج آورترین جملاتی را که بزرگ و تیتر وار روی جلد بعضی از کتاب ها میخوانم این است:
این کتاب را نمی توانید روی زمین بگذارید
یکی نیست بگه روی زمین که هیچی ،یک دفعه می بینی که یک هفته گذشته و هنوز فصل دوم کتاب هستیم
ننویسد دیگه
کتاب ،وقتی کتاب هست که خودش خواننده را جذب کند نه اینکه با کلی تبلیغ و بیا این ور بازار جلب توجه کند
یک چیزایی مثل اون جمله که میگه گل آن است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید
✅ قیمت کتاب های درسی سال تحصیلی 99- 98 
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش آموزش و پرورش در بخشی از صحبت‌هایش به قیمت کتاب‌های درسی پایه‌های مختلف اشاره کرد وگفت: دوره ابتدایی قیمت کتاب شانزده هزار و ۱۰۰ تومان، پایه دوم ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان بابت ۶ جلد کتاب، پایه سوم ۲۲ هزار و ۱۰۰ تومان بابت ۷جلد کتاب، پایه چهارم بابت ۷جلد کتاب ۲۲ هزارو ۶۰۰ تومان، پایه پنجم بابت ۷جلد کتاب ۲۲ هزارو ۶۰۰ تومان، پایه ششم بابت ۹جلد کتاب ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان و
مزیت های استفاده
از نسخه دیجیتال کتاب ها در مراجعات موردی بر استفاده از نسخه کاغذی واضح است. اما
در مطالعه ی طولانی یک کتاب، به سادگی نمی توان جایگزینی برای نسخه ی کاغذی کتاب
یافت. مواردی چون آرامش چشم، همراه داشتن کتاب و تمرکز بالاتر در مطالعه نسخه
کاغذی کتاب، همچنان استفاده از نسخه کاغذی را محبوب نگه داشته است.
اما وقتی کتاب خارجی
است، هزینه های بالای خرید و دریافت آن، کار را سخت می کند. پرینت کردن کتاب هم
مشکلاتی دارد و با وجود زمان و هزین
مزیت های استفاده
از نسخه دیجیتال کتاب ها در مراجعات موردی بر استفاده از نسخه کاغذی واضح است. اما
در مطالعه ی طولانی یک کتاب، به سادگی نمی توان جایگزینی برای نسخه ی کاغذی کتاب
یافت. مواردی چون آرامش چشم، همراه داشتن کتاب و تمرکز بالاتر در مطالعه نسخه
کاغذی کتاب، همچنان استفاده از نسخه کاغذی را محبوب نگه داشته است.
اما وقتی کتاب خارجی
است، هزینه های بالای خرید و دریافت آن، کار را سخت می کند. پرینت کردن کتاب هم
مشکلاتی دارد و با وجود زمان و هزین
کتاب روی ماه خدارا ببوس از مصطفی مستور 
تا الان به نصف کتاب رسیدم و با توجه به عنوان کتاب ،تفکرم اینگونه بود یه کتاب مثبت باشه ولی تا الان تو وضعیت مشکی داره حرکت میکنه و حس خوبی بهم نمیده ولی هنوز رسیدم به نصفش ببینم تا آخر چی میشه ،کتابیه که تو چند نقطه برات علامت سوال باز میکنه و هنوز جواب نداده.
اگه دوست داشتین کتاب معرفی کنید 
کتاب بررسی وثاقت کتب آسمانی نوشته استاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر عزیزخانی، عضو هیئت علمی دانشگاه توسط انتشارات لوح سبز چاپ شد.
در این کتاب نویسنده محترم به بررسی تطبیقی کتاب های آسمانی پرداخته و اعتبار آنها را مورد ارزیابی قرار داده است.
این کتاب در 120 صفحه و در قطع رقعی چاپ شده است. برای تهیه کتب بر روی عکس کتاب کلیک نمایید.
کتاب صوتی رؤیای امریکایینوشته: ایمبولو امبیوترجمه: سارا شجاعیقالب کتاب: رواییمدت زمان کتاب: حدود دو و نیم ساعتمنبع: نرم افزار ایران صداتاریخ شنیدن: بعد از ظهر روز پنج شنبه ۹۸/۰۲/۲۶موضوع: در مورد مهاجرت و شرایط زندگی در امریکا
بر خلاف سال های قبل امسال اصلا شور و ذوق نمایشگاه کتاب رو نداشتم. خیلی زود خسته شدم. قیمت ها وحشتناک نجومی شده بود. تازه انتشاراتی ها می گفتن کاغذ باز هم گرون تر میشه! کلا هر سال نمایشگاه خسته کننده و مسخره تر از سال پیش میشه! فکر کنم به خاطر بزرگ شدن منه! 6 تا کتاب خریدم:
1- رمان شیاطین از داستایوفسکی (نیلوفر)
2- خوشی ها و مصایب کار از آلن دوباتن (چشمه)
3- کتاب حمام خرسک (ببین چقدر اهل مطالعه ام! برای حمام هم کتاب گرفتم زیر دوش از وقتم استفاده کنم!)
4- ک
سلام
چند روز پیش رفته بودم یه نمایشگاه کتاب کوچیک تو شهرمون اونجا یه کتاب خریدم به اسم " از شنبه" و از طریق این کتاب با سایتی آشنا شدم که نویسنده ی این کتاب سایت رو راه اندازی کردهـ
به نظرم سایت خوبیه و چند تا کلیپ رایگان و ویس می تونید تو این سایت مشاهده کنید و گوش کنید.
https://www.bishtarazyek.com/
اسم سایتش بیشتر از یک نفر هست.
گاهی اوقات آدم که یک کتاب جدید رو شروع میکنه با خودش میگه چرا من زودتر سر این کتاب نرفتم. امروز بعد از خوندن سومین بخش از کتاب زمین انسان‌ها، بغض کردم که چی باعث شد که این کتاب رو بعد از خریدنش مدتها بزارم در قفسه کتاب و به سراغش نرم، یا اینکه چرا این کتاب رو سالها قبل تر از این ندیدم. با این حال میدونم اگه قرار بود این کتاب رو ۴ سال یا ۵ سال قبلتر از این میخوندم. جملاتش اینقدر تاثیرگذار تر نمیشد. مطمئنا نگاهی که امروز نسبت به زندگیم دارم باعث شد
یکی از علت هایی که دلم می‌خواد به خاطرش زودتر برم سر خونه زندگیم اینه که قفسه های کتاب خونه م دیگه جا نداره و داره ازش کتاب نشتی می‌کنه!
فکر کنم در حقیقت دلم می‌خواد برم سرِ کتاب‌خونه و زندگیم! :)

پ.ن: نه کتاب نه هیچ چیز دیگه ای به مثابه هوو نیست! ☺
همانا که یکی از باگ های زندگی امکان نداشتن زندگی توی کتاب هاییه که میخونی و عاشقشون میشی :دیتا حالا هزار تا کتاب خوندم و با این وجود هربار یکی ازم پرسیده 
اگر امکانش وجود داشت دوست داشتی توی کدوم کتاب زندگی کنی جوابم فقط یک چیز بوده :
کتاب چراغ ها را من خاموش میکنم از زویا پیرزاد 
امروز برای بنی یه کتاب بابا حیران گرفتم 
کتاب دسته دوم بود از این کتاب های دستفروش های کنار خیابان
سه تا کاغذ دعا لای کتاب پیدا کردم 
گرخیدم و پاره ش کردم و تو سطل زباله گذاشتم 
حالا خدایی نکرده این رو همینجوری برای بنی می فرستادم فکر میکرد دنبال دعا و جادو...خب برم اومد
با افزایش قیمت دلار و به تبع افزایش قیمت کالاهای وارداتی کاغذ هم از این قاعده مستثنی نبوده و این موجب شده که بسیاری از نویسندگان و ناشران کتاب با مشکلات و رکود به دلیل افزایش قیمت تمام شده کتاب مواجه شوند و در برخی موارد قیمت کتاب تا 3 برابر نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است .
ادامه مطلب
دانلود جدید ترین و زیبا ترین کتاب های خیال انگیز و دانلود کتاب انسان خردمند
دانلود باحال ترین و جذاب ترین و قشنگ ترین کتاب های قرن 21 و کتاب انسان خردمند
دانلود مجموعه کتاب های جدید و دراماتیک و دانلود کتاب انسان خردمند با فرمت های pdf و apk
دانلود زیبا ترین و کامل ترین نسخه های کتاب های ایرانی و جهانی و دانلود کتاب انسان خردمند
دانلود بهترین کتاب های قرن 21 با فرمت های pdf و apk و دانلود کتاب انسان خردمند با لینک مستقیم

ادامه مطلب
خب بریم سراغ معرفی یک کتاب:
تولستوی و مبل بنفش
نینا تصمیمی میگیرد یک سال هر روز یک کتاب بخواند. وقتی صفحات اول کتاب بودم با خودم گفتم چه کار سختی، هر روز یک کتاب را تمام
کردند یعنی هیچ وقت دیگه ای برای بقیه کارهایت نیست.اما نینا تمام یک سال کتاب خواند و حتی من را هم بیشتر از قبل عاشق کتاب 
کرد.
قبل از این کتاب، کتاب لذت خواندن در عصر حواس پرتی را خواندم و اینجا اعتراف میکنم که کتاب تولستوی و مبل بنفش دقیقا حرف های 
کتاب قبلی را زد اما جذاب تر و سا
از نظر من، کتاب فقط باید خونده شه. مهم نیست از کتابخونه گرفته باشیش یا خودت بخریش یا یادگاری اِکست باشه (:
کتاب در هر حالت نیازمند خونده شدن و درک شدنه. همین. 
من کتاب میخونم. همیشه. اما کتاب های زیادی ندارم. نه اینکه دلم نخواد کتابخونه م رو هی بزرگتر کنم، نه! سعیمو میکنم بزرگش کنم اما پولش رو ندارم. هروقت پولی دستم برسه بهش اضافه میکنم اما این ب معنی نیست هروقت پول نداشته باشم کتاب هم نخونم. 
قرض میگیرم. در ازاش کتاب هایی ک دارم رو ب بقیه میدم. 
د
نشسته‌اند هزاران کتاب در قفسهزبون و ساکت و پر اضطراب در قفسهیکی بزرگ‌تر از دیگران؛ قدیمی‌ترملقب‌اند به عالیجناب در قفسهمراقبش دو سه گردن کلفت دور و برشکه تا تکان نخورد آب از آب در قفسهخزانه‌دار عددهای دولتش شده‌اندکتاب‌های درشت حساب در قفسهکتاب‌های مقدس، کتاب‌های ملولخزیده‌اند به کنج ثواب در قفسهکتاب‌های اصول و فروع بیدارینشسته‌اند همه گیج و خواب در قفسهنشسته‌اند دو زانو کتاب‌های دعاهزار وعده‌ی نامستجاب در قفسه کتاب فلسفه ب
در زندگی کتاب هم مانند همه ی دوستانمان به ما شخصی را معرفی می کند که او را آفریده .
کتاب به ما نویسنده ای را معرفی می کند که دیدگاه خود را به گونه ای در آن کتاب قرار می دهد که ما را به دنیایی از خیالات دیدگاه خود می برد که ما نه 
تنها کتاب را می خوانیم بلکه حس وجود آن را احساس می کنیم و آن دیدگاه را با چشمان خودمان می بینیم .
سپس به دنبال دیگر سخنان آن نویسنده می رویم و در پی این جست و جو 
نا خودآگاه شیوه زندگانی را می آموزیم .
همیشه به دنبال کتاب با
برای منی که مدت زمان زیادی را توی مسیر رفتن به سرکار و پشت فرمون هستم کتاب صوتی یکی از بهترین انتخاب هاست. تقریبا یک سالی میشه که از کتاب صوتی اسنفاده میکنم. قبول دارم که هیچ چیزی مثل کتاب کاغدی نیست و اصلا لذت  گرفتن کتاب توی دست و ورق زدنش را نمیشه با هیچ چیزی مقایسه کرد، ولی خب وقتی شرایطت جوری نیست که بتونی کتاب دستت بگیری نباید خودتو از لذت کتاب محروم کنی. برای من هم اوایل سخت بود مخصوصا موقعی که نمیتونستم با صدای خواننده کتاب ارتباط برقر
ویلیام اچ .مک ریون نویسنده کتاب تخت خوابت را مرتب کن . بعد از دوران خدمت خود در نیروی دریایی امریکا با این کتاب به بیان ده درسی که در تمرینات نیروی دریایی یاد گرفته میپردازد . این کتاب جزو کتاب های پرفروش نیویورک تایمز و درباره چیزهای کوچکی است که میتواند زندگی و شاید دنیا را تغییر دهد . join us : | @MR_BOOK2018
کتاب فاگو زیست دهم از انتشارات فاگو دارای درسنامه و تست های کنکوری بسیار
خوبی می باشد. خرید اینترنتی کتاب فاگو زیست دهم از طریق سایت بانک کتاب
ایرانیان قابل می باشد. این کتاب با ارائه یک درسنامه جامع و خط به خط و
ترکیب مطالب دهم و یازدهم دانش شما را برای کنکورتان بیشتر و بهتر می کند.
چاپ این کتاب بصورت رنگی بوده و با شکل هایی بسیار خوب به فهم هر چه بیشتر
شما کمک می کند.
تماس با بانک کتاب
خرید تلفنی کتاب
من تازه الان میخوام شروع کنم. یه کتاب نچندان جدید که یه بار نصفه خوندمش یادم نیست چرا ولش کردم فکر کنم وسط امتحانا بودو دیگه سراغش نرفتم. کتاب دربارهٔ رمان و داستان کوتاه نوشتهٔ سامرست موام  ترجمهٔ کاوه دهقان نشر علمی فرهنگی. این کتاب در مورده یسری کتاب از نویسنده های مختلف هست که موام انتخاب کرده و در موردشون نوشته. 
با اشتیاق یک لیست بلند بالا نوشته‌‌ام برای نمایشگاه کتاب. اما کدام کتاب‌ها از این لیست بلند، کتاب مرا پربارتر می‌کند و کتابم را خواندنی‌تر می‌کند فردای قیامت؟
+اقرا کتابک کفی بنفسک الیوم علیک حسیبا/ اسرا 14
+ العلم مقرون بالعمل فمن علم عمل/ نهج البلاغه، حکمت 363
+می‌شود برای شفای آقاجون ما با آن چشم‌های روشن و شفاف دعا کنید؟
+المستغاث بک یا صاحب الزمان 
بهترین کتاب طلسم و دعانویسی قدیمی , بهترین کتاب طلسم کدام است ؟ خیلی از دوستان سوال میکنند بهترین کتاب در زمینه دعانویسی و طلسم کدام کتاب است؟
بهترین کتاب طلسم و دعا نویسی کتاب هزار طلسم است. بیش از 90 درصد دانلود کنندگان و خوانندگان هزار طلسم تا کنون از این کتاب راضی بوده اند. کتاب هزار طلسم برای طلسمات و دعانویسی و همچنین آموزش مبتدایان و علاقه مندان به طلسم گذاری و دعانویسی و تعویذات بسیار مناسب است.
هزار طلسم مجموعه کامل از طلسمات و تعویذ
مجله اینترنتی حنانه هر هفته چند کتاب انگیزشی و موفقیت را  از طریق اینستاگرام مجله  hanane.vhd@ به دنبال کنندگان عزیز معرفی می کند و لینک کتاب ها در سایت برای دانلود قرار می دهید. اگر شما هم جز علاقمندان به این دسته از کتاب ها هستید می توانید از طریق لینک زیر کتاب ها را دریافت و از پیج ما کتاب هایی که در آینده معرفی خواهیم کرد را دنبال کنید.
لینک دانلود و معرفی کتاب ها
خلاصه کتاب اقتصاد کلان محسن نظری
برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

بر خلاف سال های قبل امسال اصلا شور و ذوق نمایشگاه کتاب رو نداشتم. خیلی زود خسته شدم. قیمت ها وحشتناک نجومی شده بود. تازه انتشاراتی ها می گفتن کاغذ باز هم گرون تر میشه! کلا هر سال نمایشگاه خسته کننده و مسخره تر از سال پیش میشه! فکر کنم به خاطر بزرگ شدن منه! 6 تا کتاب خریدم:
1- رمان شیاطین از داستایوفسکی (نیلوفر)
2- خوشی ها و مصایب کار از آلن دوباتن (چشمه)
3- کتاب حمام خرسک (ببین چقدر کتاب خونم! برای حمام کتاب گرفتم زیر دوش از وقتم استفاده کنم!)
4- کتاب شعر
کتاب.و باز هم کتاب.نمی دونم شما هم این طوری هستین یا نه ولی من وقتی یک کتاب جدید پیدا می کنم کلی ذوق زده و خوشحال می شم.مخصوصا وقتی چند ماه دنبال این کتاب باشم.کتاب یه طورایی شادم می کنه.واقعا به کتاب و غرق شدن در دنیای خیال انگیزش احتیاج داشتم. :)
دیروز بارون بارید.آب بارون شرشر از ناودون ها میومد و صدای دل انگیزی ایجاد می کرد.وای که درخت ها و گل ها توی این هوا چه حالی می کنن.از شادی اون ها منم شاد می شم. ^_^
کلی حرف واسه گفتن (در واقع نوشتن. ^_^ ) دارم و
کتاب عشق یا انتخاب نوشته استاد علیرضا جنتیان توسط انتشارات لوح سبز منتشر شد. در این کتاب به بررسی دو نوع انتخاب در مساله همسر گزینی، اقدام کرده است و به مقایسه دو دیدگاه پرداخت است.
این کتاب را برای همهگان خصوصا جوانان عزیز که قصد ازدواج دارند پیشنهاد می کنیم.
برای خرید کتاب کلیک کنید. 
کتاب صوتی رؤیای امریکایینوشته: ایمبولو امبیوترجمه: سارا شجاعیقالب کتاب: رواییمدت زمان کتاب: حدود دو و نیم ساعتمنبع: نرم افزار ایران صداتاریخ شنیدن: بعد از ظهر روز پنج شنبه ۹۸/۰۲/۲۶موضوع: در مورد مهاجرت و شرایط زندگی در امریکا می‌باشد.
در کشاکش امتحانات و درس های صعب الفهمِ روی هم تلنبار شده، مانوس شدن با کتاب‌های غیر درسی، بد مرضی است. 
آنقدر کیف می‌دهد که گاه به سرم می‌زند بروم یک گوشه پَرت خوابگاه که کسی دستش به من نمی‌رسد، خودم را با کتاب‌هایم مدفون کنم و ذهن درگیر و قلب رنجورم را در نورانیت و لذت فهم مستغرق سازم. 
پ. ن: احساس میکنم دارم شبیه تو میشوم. ولی چقدر دیر. 
دقیقا الان تو تب و تاب و اوج استوری های نمایشگاه کتاب هستیم.نمایشگاهی که یک دورهمی بامزه کتاب ها هست.کتاب هایی کهبعضی هایشان به چاپ چندم رسیدند و بعضی هایشان تازه استارت را زده اند.
امسال اولین سالی هست که برای رفتن به این فستیوال بزرگ دو دل هستم.هرسال با بچه ها برنامه نمایشگاه میگذاشتیم.
من شاید نمایشگاه نروم چون:
- هنوز چندتایی کتاب نخوانده دارم
- تخفیف های نمایشگاه واقعا قابل توجه نیست.
- تقریبا هر دوماه چندتایی کتاب از انقلاب و شهرکتاب ها
بهترین کتاب های آموزش سئو را در این وب سایت میتوانید مشاهده فرمایید ، اما امروز میخواهیم یک کتاب را به عنوان بهترین کتاب آموزش سئو معرفی کنیم ، این انتخاب به دلایل گوناگونی بستگی دارد که از جمله این موارد میتوانیم به راحتی در آموزش ، نحوه آموزش و ده ها مورد دیگر اشاره کنیم.
در ادامه توضیحات کاملی در مورد این کتاب آموزشی درج کرده ایم که توصیه میکنیم حتماً مطالعه فرمایید.
ادامه مطلب
به به دوباره آمد فصل بهاری 
ثبت لحظه‌های همراه با رنگ و بوی کتاب و کتابخوانی در نوروز ۱۳۹۸ در مسابقه بزرگ "قابِ کتاب"
در ایام نوروز امسال قابِ کتاب را به خاطر داشته باشید منتظر ارسال آثارتان هستیم... با اهدای هدیه ویژه به نفر اول مسابقه با کتابخوانی، شما برنده باشید❤️ 
@qabe_ketab ✅ @hamandishan1348
نام کتاب : مهمان صخره هانویسنده : راحله صبوریانتشارات : سوره مهرتوضیحات : این کتاب خاطرات محمد غلامحسینی از سال «۱۳۵۲» است که به دنبال شغلی برای خودش می گشته و بعد از مدتی متوجه علاقه اش به خلبانی می شود ، این کتاب دارای «۳۷۲» صفحه می باشد و بخش پایانی کتاب مدارک و عکس ها خلبان غلامحسینی آمده است و مناسب گروه سنی ( د و ه ) استقطعه ای از کتاب :بار دیگر هواپیما چرخی زد و با شدت جی بعد را وارد کرد شدت جی به قدری بود که سرم رفت لای دو پایم ودر حالی که ا
در این بخش هم نمونه لینک های ساخته شده برای وب سایت سئو هاب را میتوانید مشاهده فرمایید:
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب اصول پایه ای asp.net core در یک پروژه عملی
کتاب اصول پایه ای asp.net core در یک پروژه عملی نوشته محمد قربانی با قلمی صریح و مستقیم به سراغ تعاریف پایه ای و بنیادی asp.net core پرداخته . این کتاب برداشتی ازاد از نوشته های اسکات آلن و ادام فریمن بوده و ایرانیزه شده نوشته های این اساتید میباشد . در اول کتاب توضیح داده شده که این کتاب از هرگونه توضیحات اضافی خودداری کرده و مباحث را به صورت پیشرفته پی میگیرد . البته مولف این کتاب آقای محمد قربانی در همان ابتدا
اولین کتاب‌ها را سال ۹۴ به من هدیه داده است. ذوق خواندم تقدیمی که اول کتاب‌های می‌نویسد قند در دلم آب می‌کند. آنقدر لذت بخش است که هیچ چیز جای آن را نمی‌گیرد. مخصوصا زمانی که می‌نویسد: «به تو که انگار هیچ‌وقت غریبه نبودی و دلت شبیه آسمان بعد از برف است، صاف و صیقلی...» 
اولین کتاب‌ها از منصور ضابطیان است. دو تا از مجموعه سفرنامه‌هایش، مارک و پلو و مارک دو پلو. عاشق مطالعه، سفر و عکاسی است. عاشق خواندن سفرنامه هم است.
امیدوارم خدا بهمان کمک ک
حس کردم نیازه ...
یه اعتراف بزرگ : من کسی بودم تا 19 سالگی هیچ کتاب علمی ، رمان ، انگیزشی کلا چیزی که به دنیای کتاب خوندن مربوط بشه علاقه و حوصله ای نداشتم .  جا داره این رو هم بگم من حتی حوصله خوندن کتاب ها درسیمو هم نداشتم ولی یه جای به بعد حس کردم کتاب خوندن نیازه چون توش پره چیزی های خوب و با ارزش ...
یکی از هزارتو های امسال من همین کتاب ها هستن .
از همه کتابخون ها بیان متشکرمم .
ناگفته های رضا
پی نوشت از نوع داد ! کسی از مارچلٌو جان خبر دارد ؟
خب.امشب می خوام یک کتاب صوتی دیگه گوش کنم. :)
الان دارم کلی ذوق می کنم و کلی خوشحالم. :)
بعد از این که گوشش کردم نظرم رو راجع به این کتاب جدید می نویسم.قبلا از نویسنده ی همین کتاب دو داستان کوتاه و یک داستان بلند دیگه هم خوندم.
امیدوارم کتاب خوبی باشه. :)
درس اخلاقی ‌ای که در آخر کتاب اسدلله به پسر میده رو دوست داشتم. ولی خب کتاب فوق‌العاده مثبت هیجده (!) بود. طنز و اصطلاحات قشنگش برای بیان کلمات خجالت‌آور رو دوست داشتم، ولی اغراقش در روابط به نظر من خیلی زیاد بود D: یعنی همه انگار فقط اسمی زن و شوهر بودن. در پشت پرده همه با هم بودن. ولی خب کتاب طنز بود و عمداً خواسته بود اغراق کنه. 
با اینکه زیاد بود ولی خیلی سریع خونده میشه جاذبه‌ی بالایی داره. 
خوندینش؟ نظر شما چیه؟ 
با سلام...من علی رضا دهقان زاده هستم ما در یک روز به کتابخانه عمومی رفتیم با زعیمیان و بابایی و من و معلم رفتیم کارمان که آنجا تمام شد معلم گفت بیایید برویم مغازه آقای توکلی کتاب بخوانیم ما هم قبول کردیم و رفتیم آنجا که رسیدیم کتاب های رنگا رنگ آنجا بود من و بچه ها کتاب ورداشتیم وشروع  به خواندن کردیم فکر کنم بابایی هم کتاب خواندن را خیلی دوست داشت چون داشت زیاد کتاب میخواند همان موقع ابراهیمی به جمع ما اضافه شد و او هم کتاب خواند بعد از چند سا
قدیمی ها گفته اند، که بهترین دوست آدمی کتاب است. اما چقدر این دوستان خوب ما تنهایند و به آنها کم توجهی می شود. درصد کتاب خوان ها در جامعه ما بسیار کمتر از آن چیزی است که آمار می گوید.
در جامعه ای مثل ایران نه تنها مردم حاضر نیستند، برای خرید کتاب هزینه ای متحمل شوند بلکه به کتاب های رایگان هم روی خوش نشان نمی دهند. اگر دقت کرده باشید وقتی کتاب یا مجله ای رایگان در مترو یا هر جای دیگری توزیع می شود، کمتر کسی حاضر میشود داوطلبانه آن را دریافت کنند.
در زندگی هرکسی لحظه‌ای هست که درمسیر اندوه و افسوس قرار میگیرد. آنوقت یک راه برای عبور وجود دارد: کتاب، کتاب و کتاب را فراموش نکن در آن لحظه شگفت‌انگیز!
کاکتوس
✍ #هاوارد_بارکر

ما به فهرست درست ها و نادرست ها، بایدها و نبایدها نیازی نداریم؛
ما به کتاب ها، زمان و سکوت احتیاج داریم ...

#فیلیپ_پولمن
دیشب توی یکی از این عیددیدنی‌ها، یکی از اون اقوام بدسابقه که چندین جلد از کتاب‌هام ُ برده و نیاورده می‌خواست به قفسه‌ی کتاب‌های فلسفه‌م دست‌یازد، ولی به طور باورنکردنی‌ای تونستم بحث ُ به مهجور موندن فلسفه‌ی پیشرفته‌ی ملاصدرا و جفای تاریخ به اون برسونم و بعد موضوع رو عوض کنم؛ سپس از کنار فرد مورد نظر بلند شدم، تا چند کتاب نازنین دیگه راهی ناکجاآباد نشن.
کتاب : غزل هایی با مفاهیم زندگی
کتاب ، نویسنده فاضل نظری

بریده کتاب:

هرچه آیینه به توصیف تو جان کند نشد

آه، تصویر تو هرگز به تو مانند نشد

گفتم از قصه عشقت گرهى باز کنم

به پریشانى گیسوى تو سوگند نشد

خاطرات تو و دنیای مرا سوزاندند

تا فراموش شود یاد تو هرچند نشد

من دهان باز نکردم که نرنجی از من

مثل زخمى که لبش باز به لبخند نشد

دوستان عاقبت از چاه نجاتم دادند

بلکه چون برده مرا هم بفروشند نشد
دانلود دراماتیک ترین و جذاب ترین و قشنگ ترین و باحال ترین و دانلود کتاب های ایرانی و دانلود رمان بیشعوری 2
دانلود جذاب ترین و باحال ترین و دوستاشتنی کتاب های ایرانی و دانلود کتاب بیشعوری 2
دانلود زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین و قشتگ ترین کتاب های جدید و دانلود کتاب بیشعوری 2
دانلود بهترین کتاب ها و دانلود کتاب بعشوری 1 و دانلود کتاب بیشعوری 2 با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین و با حال ترین کتاب های ایرانی و خارجی و دانلود رمان بیشعوری 2 با فر
خیلی سریع رفتم تهران و خیلی سریع برگشتم.
حالم خوب نبود،از پارک ملت سه تا کتاب خریدم،بابا قبلش واسم یه کتاب خریده بود.
تو راه برگشت به خونه هم از قم یه کتاب خریدم.
سر جمع ۵ تا کتاب،که یکی شون بارها خونده م.
مامان صبح زنگ زد و پرسید فلان کتاب داری؟گفتم اره.
متاسفانه یا خوشبختانه کتابِ رو خریده بود،بهش گفتم غصه نخور هدیه ش میکنیم به کسی.
من امسال توی این فصل گرم فعالیتهای مفیدم خیلی کم بود،با اومدن پاییز فعالیت هام در زمینه کتاب خیلی کمتر میشه ول
کتاب خاطرات سفیر و رهش را خواندم.
خاطرات سفیر خیلی دلبر و شیرین بود، با اینکه غالب کتاب مباحثه و مناظره و بحث های اعتقادی بود اما نیلوفر شادمهری توانسته است این فضا را خیلی خوب با خاطرات دانشجویی در فرانسه گره بزند و یک کتاب خوب و با ارزش را به یادگار بگذارد.
و اما کتاب رهش...
کتابی که با اینکه نام رمان داشت اما خیلی هم رمان نبود و بیشتر کتاب پر بود از جر و بحث و دعوا و کنش و واکنش... .
و اینکه کتاب فضای تلخی دارد.
حتما امیرخانی در این کتاب کار ویژه
نشر میلکان
@milkanpub
سلام امروز میخوام از جنگجوی عشق براتون بگم
درسته کلمه ی ((عشق)) توی عنوان کتاب وجود داره اما باید بگم که توی این کتاب به طور کلیشه ای و کلی از عشق صحبت نشده که بشه حرکت بعدی هر شخصیت رو حدس زد.خلاصه بگم از اون مدل کتاب‌ها نیست که بخاطر کلمه عشق بخوایم نسبت بهش بدبین باشیم. 
کتاب، زندگی نامه ی خود نویسنده هست که به سبک رمان نوشته شده، پس این کتاب موهمی و
نشر میلکان
@milkanpub
سلام امروز میخوام از جنگجوی عشق براتون بگم
درسته کلمه ی ((عشق)) توی عنوان کتاب وجود داره اما باید بگم که توی این کتاب به طور کلیشه ای و کلی از عشق صحبت نشده که بشه حرکت بعدی هر شخصیت رو حدس زد.خلاصه بگم از اون مدل کتاب‌ها نیست که بخاطر کلمه عشق بخوایم نسبت بهش بدبین باشیم. 
کتاب، زندگی نامه ی خود نویسنده هست که به سبک رمان نوشته شده، پس این کتاب موهمی و
توسعه کارکنان عنوان کتابی است از ایان فلمینگ با ترجمه‌ محمد امین نایبی و امین سیفی اینالو که در 114 صفحه و توسط انتشارات اندیشه های گوهربار در سال 1391 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از The Developing people pocket. موضوع اصلی این کتاب کارکنان است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد. از ایان فلمینگ، کتاب‌های روشنایی روز(روزگار نو)، چیتی چیتی بنگ بنگ(شرکت نشر کتاب هرمس)، چیتی چیتی، بنگ بنگ، ماشین جادویی(قدیانی)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به
نقل از گاردین - یک کتاب کودک خوب به اندازه هر نوع اثر ادبی و چه بسا
بیشتر از آن مهم و ارزشمند است. خواندن و علاقمند شدن به یک داستان یا شعر
در کودکی این شانس را به ما می‌دهد که در بقیه عمر کتاب‌خوان یا شاید
نویسنده و هنرمند شویم. یکی از کارهایی که برای کمک به این امر انجام گرفت
انتخاب ملک‌الشعرای کودکان بود.
یکی از کتاب های که این ماه تمام کردم ناطور دشت بود ناطور در معنای نگهبان هست و معنای اسم کتاب می شود نگهبان دشت ولی بروقتی این کتاب 300 صفحه ای را می خوانید اصلا در هیچ جای کتاب حرفی از نگهبان و دشت نیست و اینکه چرا اسمش اینجوریه برای منم سواله اخه اصلا خیلی نزدیک به مفهومم نیس واقعا چرا /....نمیدانم....
داستان درباره پسر نوجوانی است به اسم هولدون کالفید و کل داستان در 2-3 روز اتفاق افتاده و هولدون به عنوان راوی داستان هست و داستان را تعریف می کند.
ام
مجله اینترنتی حنانه هر هفته چند کتاب انگیزشی و موفقیت را  از طریق اینستاگرام مجله  hanane.vhd@ به دنبال کنندگان عزیز معرفی می کند و لینک کتاب ها در سایت برای دانلود قرار می دهید. اگر شما هم جز علاقمندان به این دسته از کتاب ها هستید می توانید از طریق لینک زیر کتاب ها را دریافت و از پیج ما کتاب هایی که در آینده معرفی خواهیم کرد را دنبال کنید.

لینک دانلود و معرفی کتاب ها
گاهی در دنیای خیالات خود با کتاب ها سخن می گوییم بدون اینکه خودمان ،متوجه شویم.
شاید این کتاب ها همان دوستان ناشناخته هستند که به دنبالشان بوده ایم وحالا با آنها آشنا می شویم
امیدوارم در این وبلاگ با خواندن رمان های من بتونید وجود این کتاب ها را در دنیای خیالات خود حس کنید.
کاربران و دانش پژوهان گرامی در این بخش پاورپوینت جامع و کامل کتاب طراحان چگونه میاندیشند در 41 اسلاید قابل ویرایش با کیفیت عالی آماده دانلود جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

کتاب طراحان چگونه می اندیشند.دانلود کتاب طراحان چگونه میاندیشند.خرید کتاب طراحان چگونه می اندیشند.کتاب طراحان چگونه می اندیشند pdf.قیمت کتاب طراحان چگونه می اندیشند.کتاب طراحان چگونه می اندیشند برایان لاوسون.پاورپوینت کتاب طراحان چگونه می اندیشن
تشنگی پیرمرد ۷۸ ساله به نام جمعه در خواندن کتاب‌ها در کتاب فروشی‌های پل سرخ در غرب کابل نظر همه را جلب کرده. او می‌گوید:”در زمان‌های ما نه کتاب بود و نه کتابچه و قلم، نه مکتب بود و نه جای درستی که مردم بچه‌ها و دخترهایشان را در آنجا بفرستند تا سواد یاد بگیرند.”
ادامه مطلب
تشنگی پیرمرد ۷۸ ساله به نام جمعه در خواندن کتاب‌ها در کتاب فروشی‌های پل سرخ در غرب کابل نظر همه را جلب کرده. او می‌گوید:”در زمان‌های ما نه کتاب بود و نه کتابچه و قلم، نه مکتب بود و نه جای درستی که مردم بچه‌ها و دخترهایشان را در آنجا بفرستند تا سواد یاد بگیرند.”
ادامه مطلب
ادامه مطلب
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها
کتاب آموزش سئو محتوا پادشاه است یک اثر کاملاً فارسی میباشد که در 98 صفحه نگارش شده است و شما میتوانید با استفاده از این کتاب نحوه نوشتن یک محتوای مفید را بیاموزید و حتی بیاموزید که چگونه گام به گام محتوا را بهینه کنید. شاید این کتاب یکی از کتاب های مرجع در زمینه آموزش محتوای جامع باشد که بتوانید آن را مطالعه کنید. در این کتاب آموزشی شما خواهید آموخت که چگونه یک کلمه کلیدی را در متن خود رعایت کنید و اینکه چگونه در محتوای خود بهترین بازاریابی را
هدف نویسنده از نوشتن این کتاب، ارائه یک کتاب آموزشی تمرینی برای کسانی است که تازه به حوزه یادگیری عمیق وارد شده اند. در هنگام نوشتن بخش های این کتاب ،نویسنده، از کتابخانه یادگیری عمیق Keras که بیشتر پیچبدگی ها را از میان بر می دارد و به صورت بهینه شامل API  است . برای کار با آن، فقط نیاز به دانستن ایجاد و ارزیابی مدل های عصبی است.
دریافت مقاله یا کتابحجم: 5.44 مگابایت
  افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب 
 ثبت‌نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب از روز سه‌شنبه (۲۰ فروردین ماه) آغاز شده و تا پایان ۲۴ فروردین ماه به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.
با تلاش‌ها و پی‍گیری‌های صورت گرفته یارانه خرید کتاب ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است. 
 بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۹۰ هزار تومان است و ۶۰ هزار تومان را نیز معاونت امو
د
درباره‌ی کتاب روانشناسی جامع کنکور 98  انتشارات مشاوران:

این کتاب هم راستا با تغییر رویکرد نظام جدید آموزش و پرورش تالیف شده است.
 کتاب مذکور مورد تایید وزارت آموزش و پرورش می‌باشد.
این کتاب در فهرستگان رشد (فهرستگان منابع آموزشی و تربیتی رشد برای دوره‌ی دوم متوسطه) موجود می‌باشد.
 کتاب پیش رو اولین و تنهاترین کتاب روانشناسی نظام جدید در علوم انسانی می‌باشد.
در کتاب مشاوران، آزمون جامع از مطالب کتاب درسی ارائه شده است.
در این کتاب، آزم
کتاب احتمال و آمار ریاضی مدرسان شریف یکی از بهترین نمونه هاست برای نشان دادن کیفیت یک کتاب خوب. این کتاب یعنی کتاب احتمال و آمار ریاضی مدرسان شریف دارای درسنامه ی بسیار خوب و خودآموز است به گونه ای که می توانید با خواندن دقیق این کتاب به دانش لازم برسید.
شما می توانید برای خرید کتاب احتمال و آمار ریاضی مدرسان شریف به سایت بانک کتاب مراجعه فرمایید.
برای خرید این کتاب کلیک کنید
کتاب "شهید روز هشتم" پیرامون زندگی شهید محمد کچویی از مبارزین قبل از انقلاب و اولین رئیس زندان اوین پس از انقلاب که در 8 تیرماه 1360 در زندان اوین ترور و به شهادت رسید سرانجام به بازار کتاب رسید و برای خرید آن می توانید به سایت دیجی کالا در اینجا مراجعه نمائید.
این کتاب نوشته سید مهدی دزفولی در بهمن ماه 1395 در خانه کتاب رونمایی شده بود.
در این بخش کتاب اطلس کلانشهر تهران برای دانلود قرار داده شده است. این کتاب با فرمت PDF و در ۲۱۸ صفحه می باشد. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است. در صورت تمایل می توانید متن کامل این کتاب را از فروشگاه خریداری و دانلود فرمایید.

دانلود فایل 

کتاب اطلس کلانشهر تهران.کتاب اطلس کلانشهر تهران
وقتی به خانه می‌آیید، نیم ساعت را به مطالعه کتاب اختصاص دهید. چقدر کتاب‌ها را در همین نیم ساعت‌ها می‌شود خواند! بنده دوره‌های بیست‌وچند جلدی کتاب را در همین فاصله‌های یک ربع ساعت خوانده‌ام. شاید صدها جلد کتاب را همین‌طور در این فاصله‌های کوتاه خوانده‌ام. بسیاری از افراد را هم می‌شناسم که این گونه‌اند.
۱۳۷۲/۲/۲۱- رهبر انقلاب

به نظرم نمایشگاه کتاب یک خوبی داشته باشد همین است که فرصتی داریم تا از کتاب‌های خوب حرف بزنیم. مخصوصا آن‌ها که کمتر دیده شده‌ند.
از همین رو سه فهرست کتاب پیشنهادی‌ام برای خرید از نمایشگاه کتاب را در اینستاگرامم به صورت جداگانه منتشر کردم
تا چه در قبول افتد و چه در نظر آید

بیست‌وپنج کتاب خوب در عالم شعر
 ده کتاب خوب با موضوع اخلاق و عرفان
ده کتاب خوب با موضوع فلسفه و سیاست
فرصتی بسیار مناسب  جهت تدریس قرآن با استفاده ازاین  کتاب  ارزنده
کتاب روخوانی (سطح یک) 
چاپ سوم با تیراژ ۲۰۰۰ جلد
با هدف بهره مندی بیشتر از کتب موسسه قرآنی شیفتگان وحی ،با تخفیف ویژه به فروش می رسد،.
برای تهیه کتاب  فوق  که ویژه افراد کم سواد می باشد با این شماره  تماس بگیرید
۰۲۵۳۷۲۳۳۳۹۰/۹۲
09391878310
کتاب اژدها به همت انتشارات لوح سبز چاپ شد.
کتاب مهار اژدها، پاسخی است به سؤالات مهم درباره معضل «خود ارضائی» یا به تعبیر فقهی « استمناء»؛
هنجاری که متاسفانه در بین نوجوانان و جوانان و برخی بزرگسالان شایع است و تبعات ناگوار آن، روح و  روان و زندگی آنان را تحت الشعاع قرار داده است.
ارائه راهکار برون رفت از این هنجار، از ویژگی های مهم این کتاب است.
 نویسنده محترم تلاش کرده برای خروج از این بحران، با روش های ساده و علمی، راهنمایی هایی را
 پیش روی
کتاب های طرح کتاب‌خوان آذر ماه ۱۳۹۷ معرفی شد

کتاب‌های
«ادب نبوی»، «سرزمین آرزوها»، «ماهک و غول سرزمین پارچه‌ها» و «قصه های شب
چله» به عنوان آثار ارائه شده در طرح کتاب‌خوان آذر ماه، معرفی شدند.

به گزارش
پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح کتاب‌خوان آذر ماه
با ارائه کتا
توی کافه با بچه‌ها جمع شده بودیم و به نوبت از کتاب‌هایی که خوانده بودیم می‌گفتیم. نوبت رسید به ع. یکی یکی اسم کتاب‌ها را گفت تا رسید به «دوست بازیافته». من ناخودآگاه آه کشیدم و گفتم: قلبم. س نگاهم کرد و گفت: آخ، یادته؟ یادم بود. گفت: ازش می‌نوشتی. سر تکان دادم که هوم. ع گفت: توی گودردز به‌ش پنج ستاره داده بودی. لبخند زدم که یعنی جاش گوشه‌ی قلبم است. بعدتر چیزکی راجع به داستان کتاب گفتم و ع رفت سراغ کتاب بعدی. من اما هنوز دلم پیش دوست بازیافته بو
«مجوس» اثر جان فاولز.
نیکلاس مرد انگلیسی جوانیه که هرگز توی روابطش با زن‌ها دچار وابستگی نمیشه و خیلی راحت اون‌ها رو رها میکنه. نیکلاس به عنوان معلم انگلیسی در مدرسه‌ای در یونان استخدام میشه و این آغاز حوادث پیچیده‌ایه که برای اون رقم میخوره.
با توجه به تبلیغات، حجم و البته قیمت کتاب که به طرز ناجوان‌مردانه‌ای گرونه، انتظار خیلی زیادی از این کتاب داشتم که براورده نشد. نیمه‌ی اول کتاب واسم جذاب بود و بنظر میرسید کتاب قراره خیلی هیجان‌ا
. هری پاتر و سنگ جادو نوشته‌ی جِی.کِی. رولینگحتما تمام کتاب‌های هری‌ پاتر را خوانده‌اید، اما پیشنهاد می‌کنم این رمان نخست از سری هفت‌تایی کتاب‌های هری پاتر را دوباره بخوانید. دنیای جادوگری هری پاتر هم کودکان و هم بزرگ‌سالان را مجذوب خود کرده است. داستان پسر یتیمی که کودکی سخت و غمناکی را پشت سر می‌گذارد و بعد از وقایعی متوجه می‌شود که جادوگر است. این رمان جایگاه بالایی در فهرست‌ کتاب‌های برتر دارد. داستانِ رمان درسِ عشق جاودان دوستی،
«جیمز وود» نویسندهٔ نیویورکر و مدرس دانشگاه هاروارد این کتاب را در تحلیل جنبه‌های مختلف جهانِ داستان نوشته است. فصل‌های کتاب شبیه به مقالات جدا از هم است و به همین خاطر می‌شود آن را در فواصل مختلف خواند (مثل کاری که من در طول پنج ماه! کردم). کتاب کوتاه است و خلاصه‌گو و به همین خاطر شاید خود کتاب خلاصهٔ نقدهای ادبی بسیاری باشد که نویسنده آن‌ها را در این کتاب جای داده است.
بعضی کتابا مرجع تقلید نوجوونی منم بود...مثه کتاب مکتوب از پائولو کوئیلو ، کتاب کیمیاگر و ساحره پرتوبلو که نقطه عطف زندگی من بود که مدت ها بعد مفهومشونو عمیق فهمیدم
اصن همین ساحره پورتوبلو یکی از دلایل شروع سفرهام و رشته کودک بود
و برباد رفته با جمله «فردا بهش فکر میکنم»
شما چه کتابایی سرنوشت ساز یا رساله تقلید بودن براتون؟
متن لیسنینگ های کتاب family and friends 4 با فرمت های pdf و apk و دانلود رایگان متن لیسنینگ های کتاب با لینک مستقیم
دانلود پاسخنامه کتاب های کار و دانلود متن لیسنینگ های کتاب family and friends 4 با فرمت های pdf و apk
جدید ترین و کامل ترین متن های لیسنینگ کتاب آکسفود و دانلود متن لیسنینگ های کتاب family and friends 4
دانلود پاسخنامه کتاب های درسی فمیلی اند فرندزمتن لیسنینگ های کتاب family and friends 4 با فرمت های مختلف
زیبا ترین و جدید ترین و کامل ترین نسخه های پاسخنامه کتاب کار و مت
کتاب خواندن مثل شمشیر دو لبه است. همان قدر که خوب است می‌تواند انسان را از هر چه کتاب است زده کند و  اعتمادتان به هر چه کتاب است را می‌تواند خدشه‌دار کند. هر کس باید یک روز بنشیند محاسبه کند که چقدر کتاب خوانده است که ارزشی برایش نداشته است. در واقع هزینه‌ای کرده‌ایم که برایمان فایده نداشته است. شاید شما هم مثل خیلی از انسانها بگویید نه به هر حال خواندن هر کتابی یکسری مزایا دارد. نمی‌دانم ولی برای من در زندگی هیچ چیز نمی‌تواند ارزش وقت و زم
شما کاربران گرامی می توانید در این بخش خلاصه کتاب دولت الکترونیک تالیف غلامرضا معمارزاده طهران ومحمد مبینی - مهدی فقیهی را در قالب فایل PDF با کیفیت بسیار عالی از فروشگاه ای زد فایل دریافت نمایید.

دانلود فایل 

دانلود خلاصه کتاب دولت الکترونیک.دانلود خلاصه کتاب دولت الکترونیک
شمام وقتی یه کتاب قطور می خونین خیلی حال می کنین وقتی به وسطاش می رسین و  دیگه با طرز گرفتن کتاب و نگرانی برای پاره شدن احتمالیش درگیر نیستین؟
من که ذوق می کنم به اون وسطا می رسم ولی لامصب هر چی به سمت پایان نزدیک می شم بازم اون بدبختیای اول کتاب آوار می شه رو سرم. به خصوص با گردنم درگیرم.
رمان های برتر سال های اخیر میتوان به رمان بیشعوری و رمان انسان خردمند اشاره کرد و دانلود کتاب انسان خردمند pdf
کتاب انسان خردمند جزء پر فروش ترین کتاب های سال اخبر بوده و برای دانلود کتاب انسان خردمند با فرمت pdf می توانید مراجعه کنید
دانلود بهترین رمان های جدید و مفرح و باحال سال های 1398 و 1397 و 1396 و دانلود کتاب انسان خردمند pdf
دانلود زیبا ترین و بهترین رمان های سال دهه های 90 و 80 و دانلود کتاب انسان خردمند با فرمت pdf
دانلود جدید ترین و زیبا ترین و ب
هنوز باور نمیکنم... و به خاطر غافلگیری و این شگفت زدگی حاصل هنوز نمی دانم چگونه بروم و تشکر کنم. دوست خوب و مهربانم، (و تاکید می کنم که روی دو صفت «خوب» و «مهربان» فکر کرده ام... و شاید مخاطب محبتش من نبودم، «قدرشناس» را هم به آن اضافه میکردم.) برایم ده عنوان از کتاب های شهید چمران (که 8 عنوان به قلم خود او، و 2 عنوان «در موردش» است.) (و فکر میکنم مهمترین کتاب هایش.) را برایم هدیه داده است. دقت کنید کتاب های شهید چمران را! و چند خطی که نوشته است. و چقدر ا
دانلود متن کتاب های درسی و دانلود متن لیسنینگ های کتاب آکسفورد و دانلود کامل ترین متن لیسنینگ کتاب امریکن 3
متن لیسنینگ کتاب امریکن 3 با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان کتاب های درسی امریکن انگلیش با لینک مستقیم
دانلود بهترین و جدید ترین و کامل ترین نسخه های آموزشی و دانلود متن لیسنینگ کتاب امریکن 3 با فرمت خوب
متن لیسنینگ کتاب امریکن 3 و دانلود جدید ترین نسخه های کتاب های درسی و دانلود رایگان کتاب کار امریکن انگلیش
بهترین و جدید ترین مت
یکی از اولین کتاب هایی که خوندم کتابی بود با نام (بوف کور)از نویسنده ای با نام صادق هدایت
الانم یادمه تک تک کلمات و فضا سازی ها که چگونه برایم ساخته میشدند و مرا به اعماق سطر به سطر خویش میکشید واقعا تجربه نابی بود و باید خودتون تجربه کنید تا ...........
اگه بخوام در مورد کتاب بگم جزو اون کتاب هایی هست که دفه اول چیزی نمیفهمی یا شایدم بهتره اینجوری بگم دفه دوم بهتر و کامل میفمی که قضیه چیه .......
و اینکه به شخصه خودم این کتاب رو گروه های سنی پایین توصی
این همه تعمل و تعلل برای خواندن کتاب از کجا می آید
. چرا نباید کتاب خواند از چو رو این امر محالی است . این ها خود اندیشه های بسیار
زیادی هستند که با در نظر گرفتن آن می توانید کتاب بهتری را انتخاب کنید . بخوانید
، بدون این که کتاب های بهتری را بخوایند نیاز به این دارید که کمی از کتاب را
بهخوانید دسشایت های بسیاری وجود دارد که دانلود کتاب یا خواندن قسمتی از آن را به
صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند . زیرا افزایش ضریب بهره وری کتاب بهتری
می خوا
کتاب فوق از تالیفات موسسه  قرآنی شیفتگان وحی  می باشد 
کتاب روخوانی (سطح  ۲) 
چاپ بیست و پنجم  با تیراژ ۵۰۰۰ جلد
برای بهره مندی بیشتر شما ، کتب موسسه ما با تخفیف ویژه به فروش می رسد،.
برای تهیه کتاب  فوق که از کتابهای پر فروش در سطح کشور می باشد  با ما تماس بگیرید
۰۲۵۳۷۲۳۳۳۹۰/۹۲
۰۹۳۹۱۸۷۸۳۱۰
یادم نیست چه زمانی برای اولین بار وارد یکی از فروشگاه‌های شهر کتاب شدم. احتمالاً در اواسط دهه‌ی 80. فروشگاهی بزرگ‌تر و مجلل‌تر از سایر کتاب‌فروشی‌های مرسوم با دکوراسیون مدرن. عاری از شلوغی‌ها و به‌هم‌ریختگی‌های کتاب‌فروشی‌های خیابان انقلاب، با قفسه‌های چوبی شکیل و کدگذاری‌های دقیق به‌جای تلنبار کتاب در قفسه‌های فلزی بدرنگ. فروشندگان یکدست پوش جوان به‌جای پیرمردهای سال‌خورده‌ای که اهمیتی به رنگ و طرح لباسشان نمی‌دادند. بوی ع
کتاب خطی بسیار مجرب و با کیفیت مناسب نوشته
محمد طاووسی در این کتاب علم اعداد مربعات و تکثیر و تکمیل مربعات آموزش
داده میشود بصورتی که هر فردی بعد از آموزش کامل محتوای این کتاب میتواند
بدون دسترسی به کتاب تعویذات مختلف را بنویسد و حتی تعویذات و دعا های جدید
و ابتکاری ایجاد کند و با تمرین و مداومت میتواند یکی از بهترین ها در این
علم باشد
ادامه مطلب
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود میر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
در این کتاب نویسندگان به ارائه دیدگاه ای تفسیری در خصوص نشانه مؤمن بر اساس آیات پرداخته اند. 
این تاب در قطع رقعی و در 200 صفحه توسط انتشارات لوح سبر چاپ شده است.
آیاتی که با "یا ایها الذین آمنوا... " شروع شده، در این کتاب تفسیر شده است.
جهت تهیه کتاب تماس بگیرید:
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخرید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله مد و زیبایی ردلاو چت|مانی جون|ردلاو چت|ردلاو چت|ردلاو چت|ردلاو چت وبسایت اصلاح راه ناتمام بیت کوین مجله پزشکی Cedar ویزای اسلواکی انارماهی